• Matematická olympiáda - Okresné kolo

• Nový úspech našej školy:

Stela Lipovská: úspešná riešiteľka, Z7
            Šimon Hriadel: úspešný riešiteľ, Z7
            Teodor Hvozdík: úspešný riešiteľ, Z7
            Kristína Chvílová: úspešná riešiteľka, Z7
            Jakub Trcka: úspešný riešiteľ, Z6
            Róbert Cyprich: úspešný riešiteľ, Z6

Súťaž: Matematická olympiáda
            Kolo: Okresné kolo

• Deň Zeme - 22. apríla

• Momentálne opatrenia nám aj tento školský rok ovplyvnili prípravu a realizáciu tradičnej podoby Dňa Zeme. Avšak, aj napriek tomu si naše pani učiteľky so žiakmi pripomínajú tento deň mnohými kreatívnymi aktivitami, ktoré si budete môcť čoskoro pozrieť v pripravovanej fotogalérii.

Všetkým žiakom a rodičom tiež ponúkame aktivity z programu Zelená škola, ktorými si našu Zem  môžeme uctiť každý deň 😊.

• Pre žiakov, ktorí nám už nastúpili do školy, môže byť oslavou Dňa Zeme aj cesta do školy pešo, na bicykli či na kolobežke. Milí rodičia, podporte ich pohyb vonku a nechajte ich na ceste do a zo školy kráčať po svojich alebo iným eko – spôsobom šetrným k prírode a zapojte sa do výzvy - Hurá do školy po svojich:

• Žiaci, ktorí sú doma na dištančnom vzdelávaní môžu Deň Zeme stráviť prechádzkou alebo posedením pod stromom alebo na akomkoľvek inom mieste v prírode, budete milo prekvapení, aké skvelé podnety ponúka príroda.

Pri príležitosti Dňa Zeme ponúka program Zelená škola aj pozvánku na online webinár s Erikom Balážom o hlucháňoch a ochrane lesa, ktorý sa uskutoční cez Facebook Zelenej školy dnes (21.4.2021) o 18:00. Viac info 👉https://fb.me/e/KEbfzELV

• Prezenčný zápis do 1. ročníka NEBUDE

• Vážení rodičia,

aj napriek tomu, že sa zlepšuje epidemiologická situácia, tak sa nebude konať prezenčný zápis žiakov              do 1. ročníka v termíne 23. a 24. apríla.

Prihláška sa podáva VÝLUČNE elektronicky. V priebehu mesiaca máj 2021 Vás budeme oslovovať prostredníctvom mailov a dohodneme si individuálny termín stretnutí.

DOD naplánovaný na 21. apríla 2021 sa z technických dôvodov nebude konať.

Ďakujeme za pochopenie.

• Zápis šk. rok 2021/2022 - rozšírenie nemeckého jazyka

• Vážení rodičia,

z dôvodu dlhodobého záujmu zo strany rodičov, sa Pedagogická rada dňa 13. apríla 2021 uzniesla, že od šk. roku 2021/2022 (vrátane) otvárame 2 triedy s vyučovaním jazyka národnostnej menšiny, t.j. s rozšíreným vyučovaním nemeckého jazyka. Anglický jazyk bude do výuky zaradený od 3. ročníka.