• Vážení rodičia budúcich prváčikov,

v pondelok 25.4.2022 o 12:00 spustíme elektronický poradovník na zápis do 1. ročníka v piatok 29.4. a v sobotu 30.4.2022. Rodičia sa prihlásia na konkrétny čas, počas ktorého vykonáme zápis.

Pripomíname, že termín na podanie elektronickej prihlášky je do pondelka 25. apríla 2022 do 15:00.

• Výstava, Bibiana, Hravá hlava, 1.A a 1.B

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Výstava, Bibiana, Hravá hlava, 1.A a 1.B.

Dňa 7.4. 2022 sme sa s prvákmi vybrali na výstavu Hravá hlava do Bibiany. Výstava, ktorá je plná interaktívnych prvkov deti veľmi zaujala. Hravou formou si zopakovali všetko, čo sa naučili na prvouke o zmysloch, dozvedeli sa ako hlavu stvárňovali rôzni umelci, ako ju ľudia rôzne nazývajú a hlavu sa naučili aj kresliť.

• Deň otvorených dverí 21.4. 2022

• Vážení rodičia budúcich prvákov,

radi by sme Vás pozvali na DOD v škole Hlboká cesta 4, kde si môžete pozrieť priestory našej školy, zoznámiť sa so školským prostredím a získať všetky dôležité informácie.

Pripravili sme k nahliadnutiu ukážkové hodiny z predmetov slovenský jazyk, matematika a nemecký jazyk.

Na záver DOD bude priestor pre Vaše otázky, smerované vedeniu školy a budúcim pani učiteľkám prvého ročníka.

Tešíme sa na Vás!