• Mimoriadne dôležité info k ŠKD

• V nasledujúcom období bude uvedené do prevádzky nové zariadenie – čipový systém BELLhop. Ide o nový elektronický systém vyvinutý priamo pre ŠKD. Je dôležité, aby ste v prvý školský deň priniesli vyplnené tlačivo o vydanie čipu BELLhop pre ŠKD.

Ďalšie dôležité informácie k tomuto systému nájdete na tomto odkaze. Prosíme, venujte im náležitú pozornosť, keďže ide o mimoriadnu zmenu vo fungovaní ŠKD na našej škole.

• Informácie k otvoreniu nového školského roka

• Vážení rodičia, milí žiaci, kolegovia!

Obdobie letných prázdnin sa nám pomaly kráti a už sa tešíme na nový školský rok. Keďže čas je nezastaviteľný a nástup 2. septembra sa blíži, chceli by sme Vám sprostredkovať pár dôležitých informácii.

V budove školy stále prebieha postupná komplexná rekonštrukcia telocvične. Z tohto dôvodu budeme musieť prvé septembrové týždne prispôsobiť vyučovanie týmto podmienkam.

OTVORENIE ŠKOLSKÉHO ROKA 2024/2025

Otvorenie nového školského roka 2024/2025 sa začne o 8:00 h pre žiakov 2. – 9. ročníka v budove školy ZŠ krátkym príhovorom. Budova školy sa pre týchto žiakov otvorí o 7:45 h. V tento deň nie je ranný školský klub detí (ŠKD).

V tento deň budú prebiehať len triednické hodiny a vyučovanie pre jednotlivé ročníky končí nasledovne:

2. – 4. ročník o 10:00 hod. (nasleduje ŠKD do 12:00 hod.)

5. – 9. ročník o 9:40 hod.

Obedy budú vydávané od 9:40 do 12:00. Prosíme rodičov, aby prihlásili alebo odhlásili deti v tento deň zo stravy cez Edupage (to bude možné od piatku 30.08.2024). V prípade potreby kontaktujte vedúcu školskej jedálne (jedalen@zshlboka.sk).

Pre žiakov 1. ročníkov je nástup o 9:00 h v spoločenskej miestnosti. Prosíme rodičov, aby si vyhradili čas do cca 10:30 h, a to z dôvodu konania rodičovského združenia. Žiaci po jeho skončení odchádzajú s rodičmi domov. Na stretnutí sa dozviete všetky potrebné informácie. Obedy v tento deň pre prvákov nebudú zabezpečené.

Od utorka 3. septembra 2024 do piatku 6. septembra 2024 bude prebiehať vyučovanie podľa rozvrhu hodín nasledovne:

1. - 9. ročník / 8:00 - 12:35

Ranná ŠKD / 7:00-7:40; poobedná ŠKD 12:35 - 17:30

Podrobný harmonogram aktivít na daný týždeň (rozdávanie kníh, branné cvičenie a pod.) sa dozvedia žiaci v pondelok.

MIMORIADNE DÔLEŽITÉ PRE ŠKD: Informácie k systému BELLhop nájdete na tomto odkaze.

• Aj cez prázdniny je u nás poriadny ruch!

• Aj  v roku 2024 naplno využívame prázdninový čas na to, aby sme našej škole dopriali čiastočný "lifting", a tak opäť prispeli k jej skrášleniu a funkčnej modernizácii. Finišujeme s rekonštrukciou toaliet či vstupu do školy, revitalizujeme učebňu informatiky či vybavenia kabinetov a v neposlednom rade sme začali prvú etapu nevyhnutnej komplexnej rekonštrukcie školskej telocvične. Veríme, že úspešne zvládnuté stavebné práce nám všetkým prinesú nielen dobrý pocit z krajšieho prostredia, ale aj pocit bezpečnosti a spokojnosti nášho školského domova.