• VIDEO: Reportáž JOJ ŠPORT

• Aj tento rok sa naša škola zapája do Európskeho týždňa športu organizovaného Európskou komisiou. Cieľom tejto iniciatívy je podpora športu, zdravého životného štýlu a pohybovej aktivity v celej Európe. Pozrite si reportáž JOJ ŠPORT o našich športových dňoch, ktoré sme pre našich žiakov pripravili tento týždeň.

• Zbierame elektroodpad, pomôžte nám vyhrať!

• Naša škola sa zapojí do súťaže pre základné školy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto o najväčšie množstvo vyzbieraného elektroodpadu.

1. kolo súťaže: 14.10.2024 – 19.10.2024
            2. kolo súťaže: 20.10.2024 – 31.12.2024

Malé spotrebiče: Prostredníctvom kontajnera na zber elektroodpadu umiestneného vo vestibule školy.

Veľké spotrebiče: Prostredníctvom odvozu priamo z domácnosti. Objednanie odvozu sa nahlasuje prostredníctvom webstránky www.zberelektroodpadu.sk.

Každé kolo sa vyhodnocuje samostatne a v prepočte množstva vyzbieraného elektroodpadu v kg na jedného žiaka navštevujúceho školu. Zber elektroodpadu bude pokračovať aj po skončení súťaže.

Zber elektroodpadu má aj charitatívny účel. Funkčný a nepoškodený spotrebič môžete darovať sociálne slabším rodinám vďaka spolupráci s neziskovou organizáciou Jeden rodič.

Najčastejšie otázky a bližšie informácie o súťaži si môžete prečítať tu.

• Európsky týždeň športu na Hlbokej

• Aj tento rok sa naša škola zapája do Európskeho týždňa športu organizovaného Európskou komisiou. Cieľom tejto iniciatívy je podpora športu, zdravého životného štýlu a pohybovej aktivity v celej Európe. Na Hlbokej v tejto súvislosti organizujeme športové dni. Žiaci prvého stupňa budú športovať v pondelok 14. a žiaci 2. stupňa v utorok 15. októbra. Pri tejto príležitosti si už tradične zabeháme v Horskom parku, mladšie deti si svoje športové schopnosti preveria na rôznych športových stanovištiach a starší žiaci sa zúčastnia športových turnajov, no preveria si aj svoje vedomosti zo sveta športu vo vedomostnom kvíze. Organizáciu zabezpečuje náš žiacky parlament, ktorého členovia sa už tešia na vaše športové výkony. Športu zdar!