• COVID AUTOMAT
          • ONLINE ŠKOLENIE PRE RODIČOV

• Vážení rodičia,

od pondelka 20.09.2021 bude oranžová farba okresu (celá Bratislava). Pre zákonného zástupcu vyplýva povinnosť pred nástupom žiaka do školy preukázať sa PÍSOMNÝM VYHLÁSENÍM O BEZPRÍZNAKOVOSTI. Následne je potrebné opakovať tento akt po každých 3 vymeškaných dňoch (vrátane víkendu). Tento formulár je už sprístupnený v Edupage (časť žiadosti/vyhlásenia).

Vzhľadom na situáciu Vás pozývame na „mini“ školenie v nedeľu 19.9.2021 o 19:00, kde ukážeme elektronický spôsob podávania tohto vyhlásenia.

Passcode: 8jLevd

Pekný deň.

Mgr. Michal Drgáň - riaditeľ školy

• Európsky školský športový deň 2021

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Európsky školský športový deň 2021.

Na našej škole sme sa zapojili do Európskeho športového dňa s cieľom, aby každé dieťa mohlo byť aktívne, aby sme podporili zdravie žiakov a tak zlepšili ducha školy, pomohli žiakom nastúpiť na cestu života prežitého v zdraví. Snažili sme sa o zlepšenie vnímania telesnej výchovy a športu, o vytvorenie zábavy a radosti u žiakov prostredníctvom fyzickej aktivity, o propagovanie zdravia a pohybu pre celoživotné vzdelávanie a v neposlednom rade sme sa týmto spôsobom spojili s ostatnými európskymi krajinami.

• Vážení rodičia, milí žiaci,

v súvislosti s nadchádzajúcou návštevou pápeža Františka a s tým súvisiacim organizačným zabezpečením a bezpečnostnými opatreniami udeľuje riaditeľ Základnej školy, Hlboká cesta 4, 811 04  v Bratislave mimoriadne riaditeľské voľno v pondelok 13. septembra a v utorok 14. septembra 2021.

Mgr. Michal Drgáň - riaditeľ školy

Riaditelske_volno.jpg

• Ako si vybaviť kartu na Rajo Brejky

• V prípade záujmu o „brejky“ kartu pre žiaka našej ZŠ prosíme rodičov detí, aby nás kontaktovali e-mailom na sekretariat.zshlboka@gmail.com so žiadosťou o aktiváciu Brejky karty.

V žiadosti je potrebné uviesť celé meno žiaka a triedu.

Kartičku preberá zákonný zástupca dieťaťa (na recepcii ZŠ).

Viac informácií o používani Brejky karty môžete nájsť na webovej stránke: Rajo Brejky

Ďakujeme.

• ONLINE ŠKOLENIE PRE RODIČOV

• Vážení rodičia,

pozývame Vás na online školenie zamerané na EDUPAGE (modul PLATBY a ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ).

Termín: streda 8.9.2021 o 17:30

Prihlásiť sa môžete prostredníctvom linku:

Passcode: 8jLevd

Mgr. Michal Drgáň - školiteľ

• Odhlasovanie z obedov

• Vážení rodičia,

od dnes, t.j. 6.9.2021, sa odhlasuje z obedov prostredníctvom aplikácie Edupage, resp. našej web stránky.

Podrobný návod nájdete TU.

Základom je byť prihlásený ako zákonný zástupca (rodič) - ukazuje sa to po prihlásení na web stránku v pravom hornom rohu a v aplikácii v ľavom hornom rohu.