• Čítame radi

• Naša škola získala z projektu „Čítame radi“, ktorý vyhlásilo MŠVVaŠ SR v spolupráci so Združením vydavateľov a kníhkupcov Slovenskej republiky 800 € (maximálnu sumu) a na základe dohovoru získa u svojho miestneho kníhkupcu, ktorého uviedla v prihláške, najmenej 20-percentnú zľavu na nákup detských a mládežníckych kníh resp. audiokníh.

Výzva bola určená všetkým základným školám na nákup detských a mládežníckych kníh resp. odbornej literatúry pre zamestnancov škôl. Cieľom projektu je, aby deti čítali rady a mali atraktívnu a veku primeranú literatúru.

• ZÁKLADNÉ ŠKOLY V STAROM MESTE PLÁNUJEME OTVORIŤ 15. 2.2021

• Na tlačovom brífingu oznámila starostka Mestskej časti Bratislava-Staré Mesto Zuzana Aufrichtová, že od pondelka 15. februára 2021 plánuje mestská časť otvoriť základné školy pre žiakov 1. stupňa.
            Mestská časť dnes zároveň vyzvala listom Regionálny úrad verejného zdravotníctva o vydanie stanoviska rozhodnutím (nie odporúčaním) o otvorení alebo zatvorení základných škôl.
            V prípade, že takéto stanovisko RÚVZ nevydá, prezenčná výuka pre žiakov 1. stupňa na základných školách v zriaďovateľskej pôsobnosti Starého Mesta začne o týždeň, v pondelok 15. februára.

• OZNAM PRE RODIČOV ŽIAKOV 1. STUPŇA

• Vážení rodičia žiakov 1. stupňa,

mestská časť Bratislava-Staré Mesto ako zriaďovateľ základných škôl si je vedomá, že naše školy sú pripravené na otvorenie od pondelka 8. februára 2021 pre žiakov 1. stupňa ZŠ, ktorí sa budú vzdelávať prezenčnou formou .

Z dôvodu, že do dnešného dňa nemáme ešte Rozhodnutie MŠVVaŠ SR a RÚVZ o otváraní škôl, žiadame zákonných zástupcov detí 1. stupňa ZŠ,  aby priebežne sledovali počas tohto víkendu (06.02. až 07.02.2021 až do večerných hodín) portál EDUPAGE, kde budú oboznámení s aktuálnou situáciou otvorenia/neotvorenia školy.

Najneskôr v nedeľu 07.02.2021 budeme ako zriaďovateľ školy kontaktovať riaditeľov o otvorení resp. neotvorení školy (bude im zaslaný e-mail).

Riaditelia škôl Vás budú následne informovať.

Vďaka za ústretovosť.

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
            Vajanského nábrežie 3

• Matematická olympiáda - okresné kolo