Štrajk ped. zamestnancov

• Naše akcie počas štrajku

• Vážení rodičia,

my, štrajkujúci pedagogickí zamestnanci sa každodenne stretávame s Vašimi deťmi a snažíme sa pripravovať ich na plnohodnotný život. V týchto dňoch sa na Vás obraciame s prosbou o pochopenie a podporu našej snahy vstúpiť do štrajku  a aj takouto formou prispieť k riešeniu akútnych potrieb školstva:

• piatok, 29. január 2016 - Kvapka krvi - Ružinovská transfúzna stanica
          • piatok, 29. január 2016 - Výstup na Devín 10:00 h

• pondelok, 1. február 2016 - Všetky mestá na Slovensku - Živá reťaz, Bratislava, Námestie slobody 15:30 h - vytvorme reťaz učiteľov, rodičov - všetkých nespokojných so stavom v školstve

• utorok, 2. február 2016 - Dajme o sebe počuť - 14:00 h pred budovou NR SR - príďme a pripomeňme im, že rečí už bolo dosť a je najvyšší čas na činy. Aj parlament má zodpovednosť voči žiakom.

• utorok, 2. február 2016 - o 17:00 h na Námestí SNP začína verejné vystúpenie osobností známych aj neznámych, ktorí poďakujú svojím učiteľom. Zobertetých svojich známych a ľudí, čo chcú zmenu a pridajte sa k nám! Pretože učitelia a školstvo nám nemôže byť ľahostajné.

• streda, 3. február 2016 - o 9:30 h – Tichý protest učiteľov pred Úradom vlády SR.

• streda, 10. február 2016 o 17:00 h, DEMONŠTRÁCIA ZRPŠ - Zhromaždenie rodičov a priateľov školy na Námestí SNP v Bratislave.