• Disco

Fašiangy – tradične obdobie zábavy, plesov, maškarných bálov sme nevynechali ani my na škole. 24. februára, v čase od 17. do 21. hodiny sa žiaci štvrtého až deviateho ročníka zabávali na tradičnej školskej fašiangovej diskotéke troška netradične.

Netradične preto, lebo profesionálneho diskdžokeja tento rok nahradili, a mimochodom veľmi dobre, naši žiaci z 8. a 9. ročníka. Pripravili ozvučenie, svetelné efekty aj výzdobu. Vďaka patrí hlavne Oliverovi Ledererovi a  Šimonovi Tomášovi, ktorí sa o všetko postarali. Deviataci nie len, že tvorili hudobnú produkciu, ale aj zabávali ostatných perfektnými výkonmi tanečného štýlu Breakdance, Poppin, Lochin, Krump. Sme veľmi radi, že medzi nás prišli aj bývalí žiaci zabaviť sa, ale aj prehodiť slovko-dve o svojich stredoškolských úspechoch aj neúspechoch.

Žiaci za účasti triednych učiteľov prežili pekný aj keď troška hlučný večer.

A vraj naši „diskdžokeji“ boli lepší...

Fotogaléria: http://zshlboka.edupage.org/photos/?gallery=76&photo=album