Do fotogalérie bol pridaný nový album Deviataci sa rozlúčili so svojou základnou školou.
Dnes sa naši deviataci symbolicky rozlúčili s našou základnou školou. Učiteľom a zamestnancom školy poďakovali za všetky vedomosti, podporu a spoločné zážitky počas rokov strávených na škole.
Súčasťou rozlúčky bol aj symbolický „rozvod“ so školou, ktorý úspešne zvládli, a tak môžu vykročiť v ústrety novým výzvam. Na záver im pani triedna učiteľka odovzdala symbolické letenky, ktoré majú predstavovať nový smer a cestu za ich snami.
Našim deviatakom želáme veľa úspechov na stredných školách, veľa šťastia a nech sa im darí vo všetkom, do čoho sa pustia.





