Akcie, projekty - 2015/16

Koncoročný výlet do Familyparku v St. Margarethen

Dňa 28.6.2016 sa žiaci 5. B, 7. A a 8. A zúčastnili koncoročného výletu do zábavného parku v St. Margarethen v Rakúsku. Čakali tam na nich početné zábavné ale aj náučné atrakcie, ktoré mohli navštevovať, ako napríklad rozprávková krajina, zábavný park, zvieracia farma alebo ostrov dobrodružstiev. Popri zábave a spoznávaní nových vecí sa mohli žiaci občerstviť v malých bufetoch, kde ponúkali rôzne chutné dobroty. Po vyčerpávajúcom dni sa žiaci s novými dojmami a krásnymi zážitkami vydali na cestu domov s myšlienkou, že Familypark v St. Margarethen určite nenavštívili poslednýkrát! Tento zábavný park treba vidieť a zažiť. Odporúčame všetkým! Dovidenia a pekné leto!!!