Harmonogram prijímacieho pokračovania

·      SŠ tal., do 1.2.2018

o   Riaditeľ zverejní kritériá prijatia na štúdium a termíny prijímacích skúšok na študijné a učebné odbory, ktoré vyžadujú overenie špeciálnych schopností, zručností alebo talentu. Súčasne zašle SŠ tieto kritériá v elektronickej podobe vo formáte PDF do príslušného ŠVS, kde sa tieto kritériá zverejnia aj na web stránkach ŠVS za celé Slovensko.

ZZ, do 20.2.2018

o   Zák. zástupca žiaka podáva prihlášku riaditeľovi ZŠ na učebné a študijné odbory, ktoré vyžadujú overenie špeciálnych schopností, zručností alebo talentu.

ZŠ, 21.3.2018

o   Celoslovenské testovanie žiakov deviatych ročníkov ZŠ.

SŠ tal., 25.3. - 15.4.2018

o   Talentové skúšky.

SŠ, do 31.3.2018

o   Zverejní kritériá na netalentové odbory. Súčasne zašle SŠ tieto kritériá v elektronickej podobe vo formáte PDF do príslušného ŠVS, kde sa tieto kritériá zverejnia aj na web stránkach ŠVS za celé Slovensko.

ZZ, do 10.4.2018

o   Zákonný zástupca žiaka podáva prihlášku riaditeľovi ZŠ na ostatné študijné a učebné odbory (okrem odborov, na ktoré sa vyžaduje overenie špeciálnych schopností, zručností alebo talentu).

ZŠ, 5.4.2018

o   Celoslovenské testovanie žiakov deviatych ročníkov ZŠ - náhradný termín.

SŠ, 14.5.2018

o    1. kolo 1. termín prijímacích skúšok (vrátane osemročných gymnázií).

SŠ, 17.5.2018

o   1. kolo 2. termín prijímacích skúšok (vrátane osemročných gymnázií).

SŠ, do 6.6.2018

o   Zverejní konanie druhého kola

SŠ, 19.6.2018

o   2. kolo prijímacích skúšok.

• ZZ - Zákonný zástupca žiaka
  • ZŠ - Základná škola
  • SŠ - Stredná škola
  • SŠ tal. - SŠ s odbormi, v ktorých sa vyžaduje overenie špeciálnych schopností, zručností alebo nadania.